Obchodná referentka

MHA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Stará Prievozská 2, 821 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, úprava platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie objednávok
- vytváranie cenových ponúk
- vystavovanie faktúr, dobropisov, dodacích listov
- prijatie a spracovanie reklamácií zo strany zákazníkov
- aktualizácia dát, spracovanie a ich úprava
- optimalizácia skladových zásob v systéme
- administratívna činnosť, príprava reportov a štatistík pre nadriadeneho
- zákaznícka podpora

- služobný telefón
- možnosť mimoriadnych odmien v závislosti od výkonu a výsledkov
- práca na jednu zmenu
- stravné lístky s nad štandardným príspevkom od zamestnávateľa
- mesačné odmeny v závislosti od prac. výkonu

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite Váš profesný životopis s priloženou fotografiou na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!
Výberové konanie sa uskutoční v dvoch kolách. O výsledku výberového konania budú informovaní len úspešní uchádzači.
V prípade vášho záujmu o brigádu uveďte to prosím pri zasielaní ponuky.
Pri zasielaní Vašich osobných údajov Vás žiadame o písomný súhlas s ich spracovaním a uchovávaním v súlade so Zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- dobré komunikačné schopnosti
- analytické a systematické myslenie
- zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť
- zmysel pre detail, precíznosť
- spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
- znalosť NJ/AJ výhodou
- znalosť Excelu

Spoločnosť MHA je už viac 20 rokov obchodnou a poradenskou spoločnosťou s vlastným výrobným a logistickým zázemím. Orientuje sa na zaisťovanie komplexnej racionalizácie nákladov prevádzky kancelárii. Hlavnou náplnou je zabezpečenie outsourcingových služieb v oblasti zásobovania kancelárií po celej ČR a SR. Spoločnosť zabezpečuje pre svojich klientov dodávky kancelárskeho tovaru, tonerov, reklamných predmetov a tlačív všetkého druhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1738156  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, úprava platu po skúšobnej dobe