Špecialista starostlivosti o zákazníkov

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda
1 550 EUR/mesiacVýsledná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Pracovná náplň

K nám do tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu.
Budeš sa:
  • sa starať o našich zákazníkov, analyzovať a riešiť ich požiadavky a potreby,
  • pripravovať zmluvnú dokumentáciu pre dodávku tepla/chladu a elektriny,
  • zabezpečovať informácie pre odberateľov i konečných spotrebiteľov o službách, cenách, rozvoji sústav CZT, možnostiach úspor energií,
  • pripravovať podklady pre odborné útvary a koordinovať činnosti s internými útvarmi,
  • zúčastňovať na osobných rokovaniach,
  • navrhovať inovácie v systéme zberu a spracovávať obchodné dáta zastrešovať reporting.

Čo ponúkame

  • Zdravotné benefity
  • Benefity k dôchodku
  • Benefity na pracovisku reps. Benefity pre pracovné tímy
  • Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
  • Platové a finančné benefity
  • Technické vybavenie zamestnancov.
  • Profesionálny a osobný rozvoj.

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
SAP ProcessIntegration/ProcesOrchestration (PI/PO) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Hľadáme človeka, ktorý k nám zapadne ľudsky a má:
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie, otvorenosť zmenám a inováciám,
  • profesionálne vystupovanie a orientáciu na klienta, schopnosť rýchlo pochopiť potreby klientov.

Je zodpovedný, spoľahlivý a tímový hráč, ktorý zároveň vie úlohy riešiť samostatne.

Znalosť Zákona o tepelnej energetike č. 657/2004 Z. z. je podmienkou.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Pošíková
E-mail: poslať životopis

Túto pozíciu obsadzuje
Viera Pošíková

ID: 4788553  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac