Stomatolog / Stomatoložka

Mgr. Šárka Neustupová

Místo práce
Brno, Slovenská republika, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co očekáváme:

- převzetí stávajících pacientů, dle možností přijímání nových
- zastřešení dentální hygieny (bude provádět samostatná dentální hygienistka)
- zájem o obor a kvalitní práci

- příjemné vystupování, dobrý přístup k pacientům

- dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

- zajímavé finanční ohodnocení při plném výkonu i pro méně zkušeného lékaře
- předání praxe a potřebné zaškolení (možnost odborného dohledu i pro absolventa či studenta vyšších ročníků)
- zavedenou ordinaci s vybavením, nově zřízené samostatné místo pro dentální hygienu
- vyškolenou sestru

Jde o zaměstnání na hlavní pracovní poměr, z počátku možný i zkrácený úvazek. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2195699  Dátum zverejnenia: 24.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.