Čašník/ čašníčka Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko

Mgr. Martina Sojková OCCASIO

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, Taliansko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Ponúkaný plat (brutto)
1200-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi. Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov). Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely, penzióny, gasthof, horská chata a iné ubytovacie zariadenia hľadajú personál do svojich prevádzok . Ponuky sú aj na trvalý pracovný pomer, aj na zimnú sezónu . Pracuje sa 6 dní v týždni, 8 hodín denne, ubytovanie a strava sú zabezpečené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Sme registrovaná agentúra, ktorá sprostredkováva prácu, evidovaná na MPSVaR pod registračným číslom AA/2009/26684/10197/OISS a na základe živnostenského oprávnenia. Venujeme sa hlavne oblastiam ako gastronómia, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, strojárstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Mgr. Martina Sojková - OCCASIO
Budovateľov 830
98101 Hnúšťa
ID: 2758759   Dátum zverejnenia: 10.10.2016