Opatrovateľka Nemecko

Mgr. Martina Ľaudisová OCCASIO

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie starostlivosti a pomoci starším, chorým a imobilným ľuďom. Vykonávanie pomocných domácich prác (žehlenie, upratovanie, pranie, varenie atď.). Asistencia pri vykonávaní osobnej hygieny a pri obliekaní. Absolvovanie prechádzok, návštev u lekárov a pod. s klientom.

Ponúkame prácu na pracovnú zmluvu /hradíme za vás zdravotné aj sociálne poistenie/ v rodinnom prostredí. Neskôr možnosť pracovať na slovenskú živnosť. Zaujímavé platové podmienky až do výšky 1800 Euro. Dĺžka turnusu sa dá prispôsobiť podľa dohody s rodinou. Väčšinou sa pracuje 2 mesiace a 1 mesiac doma, poprípade 6-8 týždňov a potom 4 týždne voľno.

Vybavíme formulár A1. Po dohode s rodinou môžete vycestovať do 3 dní.
Aktuálne máme 25 voľných miest.

Ponúkaný plat na TPP je 1000 - 1600 € NETTO/mesiac
Ponúkaný plat na živnosť je 1200 - 1800 €/mesiac

Výška platu závisí od úrovne vašich jazykových a pracovných schopností a od zdravotného stavu klienta.
Rodina prepláca cestovné náklady vo výške 150 €.

V prípade záujmu pošlite životopis v nemeckom jazyku, fotku tváre, certifikát, poprípade referencie na [email protected]

!!! ZA SPROSTREDKOVANIE PRÁCE NEHRADÍTE ŽIADNE POPLATKY !!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Pomoc a opatera starších ľudí v pohodlí ich domova.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme registrovaná personálna agentúra OCCASIO , ktorá sprostredkováva prácu v zahraničí najmä v krajinách :Rakúsko ,Nemecko, Taliansko.
Venujeme sa hlavne oblastiam ako gastronómia, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, strojárstvo, priemysel a výroba.
Najčastejšie obsadzované pracovné pozície : čašníci, chyžné, kuchári , pomocníci do kuchyne, murári, tesári, elektrikári, obkladači, maliari, zámočníci, zvárači a operátori výroby .

Pracovná agentúra je evidovaná na MPSVaR pod registračným číslom AA/2009/26684/10197/OISS a na základe živnostenského oprávnenia.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2586316  Dátum zverejnenia: 31.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800