Opatrovateľky do Rakúska a Nemecka

Mgr. Martina Ľaudisová OCCASIO

Miesto práce
Rakúsko, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750€/turnus + príspevky na Sozialversicherung a Transport

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľky pre starších, chorých, mobilných a imobilných ľudí, ktorí potrebujú pomoc pri domácich prácach, hygiene a vedení domácnosti.

- ubytovanie a strava zdarma
- plat od 50 €/deň
- príspevok na Sozialversicherung priamo od rodiny
- príspevok na Transport priamo od rodiny
- zabezpečíme Vám prepravu, ktorá Vás vyzdvihne priamo na domovskej adrese a odvezie Vás na miesto pracoviska
- ponuky v Rakúsku máme priamo vo Viedni, nemusíte ďaleko cestovať
- 2oj týždenné, aj mesačné turnusy

Pre viac informácii stačí napísať mail na: [email protected],
alebo zavolať, alebo prezvoniť na číslo: 0917 170 734 - Veronika Cubová

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Súkromné osoby, rodiny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Opatrovateľský kurz

Sme registrovaná personálna agentúra OCCASIO , ktorá sprostredkováva prácu v zahraničí najmä v krajinách :Rakúsko ,Nemecko, Taliansko.
Venujeme sa hlavne oblastiam ako gastronómia, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, strojárstvo, priemysel a výroba.
Najčastejšie obsadzované pracovné pozície : čašníci, chyžné, kuchári , pomocníci do kuchyne, murári, tesári, elektrikári, obkladači, maliari, zámočníci, zvárači a operátori výroby .

Pracovná agentúra je evidovaná na MPSVaR pod registračným číslom AA/2009/26684/10197/OISS a na základe živnostenského oprávnenia.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2400035  Dátum zverejnenia: 19.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€/turnus + príspevky na Sozialversicherung a Transport