Prodavač/ka do klenotnictví Bisaku v Bratislavě

Mgr. Martin Kolenička

Námestie SNP 19, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 600 Euro + bonusy z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zlatnictví BISAKU hledáme do pobočky v Bratislavě prodavačku, kterou baví práce se zákazníky a ráda prodává exkluzivní šperky z drahých kovů.

Náplň práce:
- každodenní komunikace se zákazníky na prodejně, telefonicky či e-mailem
- zodpovědnost za vzhled a prezentaci celé prodejny
- výpomoc s úlohami vedoucí prodejny
- podílet se na bezproblémovém chodu pobočky, jednoduše, aby všechno fungovalo jak má

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání, kam zákazníci chodí s úsměvem.
- Zajímavý plat s motivační složkou (od 600 Euro + bonusy z prodeje), vyplácený pravidelně ve stejný den.
- Kvalitní zaučení do pracovních postupů.
- Do budoucna možný kariérní růst.
- Příjemný a podporující pracovní kolektiv.
- Průběžné vzdělávání v obchodních dovednostech.
- Nástup možný ihned.
- HPP na dobu neurčitou.

Informace o náboru

Váš životopis s průvodním dopisem a fotografií nám zašlete před odpovědní formulář v tomto inzerátu. Případně na mail: [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Společnost VENDOME, s.r.o. (BISAKU), prostřednictvím zlatých a stříbrných šperků BISAKU dává krásu a potěšení lidem.

Působí v ČR: v Praze, v Brně a v Ostravě. V SK: v Bratislavě.
Více informací: www.bisaku.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost a chuť pracovat
- vysoké nasazení
- osobní zájem ve špercích
- pozitivní přístup a dobrá nálada
- ostatní Vás naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme konzultační firma a agentura práce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2941358  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 Euro + bonusy z prodeje