Administratívny pracovník-asistent riaditeľa

Mgr. Marian Pastorek - FLÓRA OBAL

Piesková 950, 947 01 Hurbanovo, okres Komárno, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát/ka bude zodpovedný/á za administratívu, ako i plynulý chod kancelárie, predovšetkým v nasledovných úlohách :
*vybavovanie korešpondencie a prijímanie návštev - písomná a telefonická komunikácia
*starostlivosť o zákazníkov
*vedenie pridelenej agendy
*komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi
*príprava a prijímanie/odosielanie objednávok
*plnenie operatívnych úloh
*rezervovanie leteniek, hotel
*vykonávanie pracovnej náplne je v sídle spoločnosti - Hurbanovo

aktívna možnosť využívania cudzích jazykov
dynamické pracovné prostredie
cestovanie

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Hurbanovo
- práca pre stabilnú spoločnosť
- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v príjemnom kolektíve

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť Flóra obal so sídlom v Hurbanove pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Od svojho vzniku sa spoločnosť zameriava na výrobu a obchodovanie s darčekovými, obalovými materiálmi , darčekovými predmetmi, na celom území Slovenska a v zahraničí. Má udelený aj štatút chránenej dielne. Chránená dielňa sa zaoberá: - výrobou obalov z plastov - výrobou tašiek z papiera - zostavovaním plastových dielcov a súčastí do finálnych produktov a iné......

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača požadujeme hlavne vysokú pracovnú nasadenosť, samostatnosť pri riešení úloh, flexibilitu, príjemné vystupovanie voči klientom, chuť pracovať a zvládať stresové situácie.
ID: 2133707  Dátum zverejnenia: 2.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou