Realitný maklér - obchodník s nehnuteľnosťami

Mgr. Lucia Daubnerová - Tiger Reality

Žilinský kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Kysucké Nové Mesto, okres Martin, okres Žilina, okres Ilava, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho pracovníka na pozíciu realitný maklér, ktorý môže okrem peňažných hodnôt získať i skúsenosti a prax v oblasti obchodu a práce s klientom, ktorá je na nezaplatenie. Pracovník získa precízne školenie v oblasti realitného práva, katastra nehnuteľností a daní zadarmo. V našej spoločnosti pracujeme tímovo, takže sa snažíme dosahovať vyšší objem predaja. Po zabehnutí a preukázaní výsledkov možnosť zriadenia pobočky v mieste pôsobenia. Za odvedenú prácu ponúkame zaujímavý motivačný provízny systém odmeňovania. Nástup možný ihneď. Podmienkou je vlastný automobil a telefón.
Predpokladaná priemerná výška mesačnej provízie 1500 €.

Kompletný marketingový a právny servis.
Odborné zaškolenie s ďalším vzdelávaním v odbore.
Možnosť profesionálneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme príjemné, seriózne vystupovanie orientované na klienta, schopnoť učiť sa nové veci, flexibilitu, odolnosť voči stresu.

Spoločnosť Tiger Reality sa zaoberá kúpou, predajom, prenájmom nehnuteľností spolu s kompletným poradenstvom a sprostredkovaním hypotekárnych úverov na kúpu nehnuteľnosti.
ID: 2693480  Dátum zverejnenia: 17.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500