Zdravotná sestra – Nemecko

Mgr. Lucia Danišková Hýrošová LABORA

Miesto práce
Mníchov / okolie, Nemecko
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1800€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu :

- nemocnice
- penzióny pre seniorov
- Mníchov a okolie

Druh pracovného pomeru :

- práca na TPP na dobu neurčitú
- zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku

Pracovná doba :

- podľa rozpisu služieb
- 152 hodín/mesačne
- možnosť nadčasov platených extra – podľa potreby zamestnávateľa
- možnosť krátkodobého úväzku (3-6 mesiacov, cez prázdniny a pod.)

Plat :

- 1800€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma
- ak ešte nemáte Anerkennung (uznanie vzdelania), zamestnávateľ Vám ho pomôže vybaviť na ministerstve, dovtedy môžete pracovať v ako Pflegekraft – 1300€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma

- príjemné pracovné prostredie
- individuálny prístup k zamestnancovi
- zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku hradí zamestnávateľ
- Weinachtsgeld, Urlaubsgeld
- 24 dní platenej dovolenky
- 184€ príspevok na každé dieťa
- pracovný odev zabezpečený zamestnávateľom
- všetky formality vybavuje zamestnávateľ

Životopisy v nemeckom jazyku s fotografiou, preklad maturitného vysvedčenia a prípadné referencie zasielajte na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Hlavným pôsobením spoločnosti je poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- mierne pokročilá/pokročilá znalosť nemeckého jazyka
- ukončené vzdelanie s maturitou v odbore Zdravotná sestra
- vítané aj absolventky/absolventi
- referencie výhodou
- spoľahlivosť, dôslednosť, pozitívny prístup k práci
- chuť pracovať a žiť v zahraničí

Personálna agentúra LABORA sa zameriava na sprostredkovanie zamestnania a študijných pobytov do krajín EÚ, najmä Nemecka a Rakúska. Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby, s ktorými budú zamestnávateľ, ako aj zamestnanec spokojný.
ID: 2380978  Dátum zverejnenia: 6.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800€ netto/mesiac + príplatky + ubytovanie zdarma