Podnikanie v oblasti poskytovania úverov - nadštandardné provízie

Mgr. Ľuboslava Gmitterová - Proficredit Slovakia

Miesto práce
Hurbanova 20, okres Bardejov, okres Stropkov, okres Svidník
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
300 - 2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie pôžičiek
- prvý kontakt s klientmi
- vypracovanie, kompletizácia podkladov žiadosti o poskytnutie pôžičky
- bez práce s hotovosťou, pôžičky sú vyplácané priamo na účet klienta
- starostlivosť o portfólio klientov a rozvíjanie vzťahov s nimi
- poskytovanie kvalitných služieb na finančnom trhu

- zázemie úspešnej spoločnosti
- zaujímané finančné ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- k dispozícií možná databáza potenciálnych i existujúcich zákazníkov - kvalitné vzdelávanie a zapracovanie
- možnosť práce aj na DIČ bez nutnosti otvorenia živnosti, aj popri TPP
- bezplatné školenia na pravidelnej báze hradené spoločnosťou
- vhodné aj ako rozšírenie podnikateľskej činnosti
pre živnostníkov/s.r.o., ktorí sa zaoberajú inou činnosťou
- marketingová podpora zo strany spoločnosti - ZADARMO
(letáky, preplácanie inzercie, prideľovanie kontaktov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- dôveryhodnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť a zodpovednosť
- samostatnosť
- kreativita

Spoločnosť Proficredit Slovakia je od roku 2000 poskytovateľom úverových finančných služieb podľa platného práva. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá okrem Slovenskej republiky pôsobí v ďalších krajinách strednej a východnej Európy, a to v Českej republike, Poľsku, Bulharsku a v Rusku.
ID: 2110361  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 - 2500 EUR/mesiac