Čašník/Čašníčka

Mgr. Ľuboš Bačík - REALTEC

Miesto práce
Nám. 1. Mája 378, Chtelnica, okres Piešťany
Termín nástupu
01.08.2017
500 - 700 EUR/mesiac, v závislosti od praxe a odborných spôsobilostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu čašníka/čašníčky v zabehnutom podniku v Obci Chtelnica v Reštaurácii Hviezda.

Náplň práce zahŕňa:
- obsluhovanie reštauračných hostí,
- prijímanie objednávok, ich vybavovanie a vyúčtovanie,
- servírovanie jedál a nápojov,
- udržiavanie poriadku a čistoty v reštaurácii,
- zaisťovanie flexibilnej prevádzky.

- práca v príjemnom a priateľskom prostredí,
- možnosť profesionálneho rastu a zamestnanenckého ubytovania,
- bližšie informácie o zariadení: www.hviezdaclub.sk

Uchádzači o uvedenú voľnú pracovnú pozíciu môžu zaslať svoje žiadosti spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov elektronicky na adresu [email protected]

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu.

Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritériá na miesto výkonu pracovnej pozície , t.j. Chtelnica, Nám. 1. mája.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, pracovník cestovného ruchu

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prístup k práci a ku kolegom,
- schopnosť aktívne riešiť problémové situácie,
- vzťah a zabezpečovanie čistoty a poriadku v zariadení,
- zmysel pre detaily,
- flexibilita (práca na zmeny, podľa aktuálnej potreby prevádzky).

Ponúkame prácu v zábavno-reštauračnom zariadení Hviezda v obci Chtelnica, možnosť ubytovania. Viac info o zariadení na www.hviezdaclub.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3109890  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 700 EUR/mesiac, v závislosti od praxe a odborných spôsobilostí