Predavač/-ka v obchode s chovateľskými potrebami

Mgr. Július Ďurian

Miesto práce
Dúbravka, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3€ v čistom/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce – ponuka a predaj chovateľských potrieb, poradenstvo, preberanie tovaru, príprava objednávok, práca s počítačom, pokladňou, starostlivosť o zverený tovar a obchod. Vyžaduje sa slušnosť, bezúhonnosť, čestnosť, znalosť problematiky.

zľava na tovar

Prijmem predavačku do menšieho obchodu s chovateľskými potrebami v Bratislave - Dúbravka. Pracovná doba pondelok až piatok: od 10:00 - 18:00, v sobotu od 9.00 do 12.00 hod. Hodinová mzda 3 EUR v čistom. Znalosť problematiky a orientácia v produktoch a chovateľstve zvierat podmienkou. Cista mzda 516 EUR.
Motivačný list so životopisom a fotografiou zasielajte na adresu: [email protected]. Nástup dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa, aby predávajúci rozumel práci a chovu zvierat, mal znalosti a skúsenosti s chovom, krmivami a doplnkami pre psov,mačky, vtáctvo, hlodavce a ryby. Vyžaduje sa slušné vystupovanie, ochota, čestnosť, komunikatívnosť, bezúhonnosť.

Obchody ZOOSHOP pôsobia na trhu v Bratislave už 11 rokov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1587853  Dátum zverejnenia: 16.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€ v čistom/hodina