ERP Process Manager Production/Logistics (back office Vídeň)

Mgr. Iva Jobová

Slovenská republika, Česká republika, Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění a procesování SW-projektů v oblasti plánování výroby/výrobních procesů/skladu/logistiky
• Spolupodílení se na implementaci, stabilizaci a optimalizaci SW ERP (Infor LN) v několika výrobních závodech koncernu
• Koordinace lokálních klíčových uživatelů v oblasti výroby, její přípravy a plánování
• Zpracování definic jednotlivých procesů, odpovídající sladění s výrobními závody a firemní centrálou v Rakousku
• Zodpovědnost za dosažení definovaných cílových projektů s ohledem na funkčnost, termínové i ekonomické požadavky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Vám "na míru šitý" zaškolovací program a následné skutečně značné možnosti dalšího odborného i osobního rozvoje
• Zaměstnanecký pracovní poměr s jistotou profesní perspektivy v rakouské dlouhodobě stabilní a průběžně expandující velmi úspěšné společnosti
• Kultivované, moderní, multikulturní a přátelské pracovní prostředí, částečná časová flexibilita, další výrazné benefity: firemní restaurace, bezplatné parkoviště, široká nabídka sportovních aktivit, seminářů, firemních akcí, jazykových kurzů atd.
• Reálná možnost kariérního postupu
• Zahraničnímu prostředí odpovídající platové a další podmínky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Evropský lídr na trhu s kontejnery a mobilními systémy. Našim klientům z mnoha oblastí průmyslu, obchodu, podnikání i komunálních či státních institucí poskytujeme okamžitá prostorová řešení s využitím prakticky kdekoli. Výrobní závody se nachází ve vícero zemích Evropy a kdysi rodinný podnik s tradičními hodnotami pod vedením moderního managementu dlouhodobě velmi úspěšně expanduje.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Infor LN (ERP) - Mírně pokročilý
SAP - Mírně pokročilý
PDM (Product Data Management) - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené technické nebo ekonomické vzdělání, ideálně se zaměřením na výrobu, výrobní procesy, informatiku, příp. jiné technické nebo ekonomické zaměření spolu s potřebnou praxí v průmyslu/výrobě
• Víceletá zkušenost v oblasti výroby, příp. logistiky
• Důkladné kvalitní zkušenosti s ERP systémy, v ideálním případě s PDM/PLM
• Jazykové znalosti: čeština nebo slovenština PLUS němčina (min. B2!)
• Výborné komunikační dovednosti, šikovnost při vyjednávání, týmový duch
• Velmi dobré analytické schopnosti, strukturovaný způsob práce se silnou orientací na výsledek
• "hands-on" mentalita
• Připravenost cestovat do jednotlivých výrobních závodů, tzn. ČR, SK, příp. SI (až 50% pracovní doby!)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci

Kontakt

Kontaktní osoba: Iva Jobová
E-mail: poslat životopis
ID: 4768995  Dátum zverejnenia: 17.4.2024