DTP operátor

Mgr. Iva Jobová

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příjem, kontrola a zpracování dodaných dat pro výrobu
* evidence zakázek dle výrobních parametrů
* výroba digitálních nátisků a odpovídající měření
* revize archů a zpětná vazba zákazníkovi
* komunikace se zákazníky a koncernem v českém, příp. německém jazyce (převážně elektronicky)
* odpovídající reporting a řešení příp. problémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme dlouhodobou spolehlivou perspektivu pracovního uplatnění v úspěšné mezinárodní společnosti, odpovídající platové podmínky, nadstandardní pracovní prostředí a průběžné sebevzdělávání.

Informace o náboru

Vážení zájemci, pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete-li dané požadavky, zašlete nám prosím svoje podklady na uvedenou adresu.

Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Mezinárodní společnost s celosvětovou působností z oblasti polygrafické výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Polygrafie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Mac OS - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe PageMaker - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* ukončené SŠ vzdělání polygrafického, příp. grafického zaměření
* zkušenost na podobné pozici výhodou
* zkušenost s MAC/PC
* zkušenost s programem Adobe Creative Suite a MS Office
* velmi dobré komunikativní schopnosti
* týmový hráč, spolehlivost, preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2320235  Dátum zverejnenia: 15.6.2016