Sales engineer

Mgr. Iva Jobová

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, identifikácia nových obchodných príležitostí
* Príprava ponúk, samostatné vedenie obchodných prípadov
* Sledovanie vývoja na trhu a činnost konkurencie
* Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov

* Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* Školenia na rozširovanie skúseností a znalostí v obore
* Motivujúce platové podmienky vrátane bonusov z predaja
* Služobné vozidlo i na súkromné účely, PC, telefón

Vážení záujemci, ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám, prosím, svoje podklady na uvedenú
adresu. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

BUSCH je popredným svetovým výrobcom vývev a vákuových systémov. Je to dynamická firma s výrazným rastovým potenciálom. Jej zamestnanci sú kľúčom k úspechu. Pre ďalšie rozšírenie predajných aktivit na Slovensku hľadáme pracovníka na pozíciu: Sales Engineer

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* VŠ najlepšie technického smeru
* Proaktívny prístup k zvereným úlohám
* Samostatnosť, flexibilitu, precíznosť
* Výborné komunikačné schopnosti
* AJ veľkou výhodou
* Užívateľská znalost práce na PC (MS Office)
* Predošlá prax v predaji priemyselných produktov vítaná
* Vodičský preukaz sk. B a ochotu cestovať

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství od roku 1997. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska, Polska a Maďarska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search, outplacement a koučování ve firemním prostředí.
MPSV ČR, č.j. MPSV-UP/20773/13/ÚPČR/4
Certifikát ICF a MŠMT č. KC - ICF - 1511251309

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1946156  Dátum zverejnenia: 2.12.2014