Marketingový specialista CZ + SK

Mgr. Iva Jobová

Místo práce
Okres Prievidza, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Na vyžádání

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA CZ + SK

Budete organizovat marketingové aktivity ve dvou dceřiných společnostech (Česko a Slovensko), výrazně podporovat business plány a cíle pro oblast České a Slovenské republiky s využitím nástrojů analýzy trhu a marketingového mixu, ve velmi úzké spolupráci s obchodními týmy.

Stěžejní činnosti:

* komunikace s korporátním oddělením marketingu v zahraničí (AJ nebo NJ podmínkou!)
* implementace korporátní marketingové, mediální a komunikační strategie
* přizpůsobování korporátní marketingové strategie lokálním podmínkám
* lokalizace (překlady a tisk) korporátních propagačních materiálů
příprava, zpracování a produkce vlastních propagačních materiálů dle potřeb lokálního trhu (brožury, vzorkovnice,…)
* komunikace s dodavateli a výběr lokálních dodavatelů
* PR akce směrem k zákazníkům: zpravodaje, veletrhy, konference, semináře, direct maily,…
* koordinace reklamních kampaní, výběr reklamních médií (časopisy, weby, …) a jejich časování
* správa webových stránek
* shromažďování a vyhodnocování analýz o trhu, zákaznících, konkurenci
* evidence, kontrola a objednávání reklamních materiálů včetně dárkových předmětů (výběr, zajištění, evidence)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nadstandardní firemní kultura
* jazykové a další sebevzdělávání
* průběžné proškolování v ČR, SK i zahraničí
* odpovídající a motivující platové podmínky

Informace o náboru

Vážení zájemci, pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete-li dané požadavky, zašlete nám prosím Vaše podklady na uvedenou adresu. Děkujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní výrobní, v České a Slovenské republice distribuční společnost, velmi úspěšně činná v oblasti chemického průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:

* ukončené SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe v oblasti PR, marketing apod.
* vynikající znalost anglického nebo německého jazyka
* pokročilá znalost PC (MS Office, Corel Draw, Adobe atd.)
* nadprůměrné komunikační schopnosti s citem pro pochopení potřeb zákazníků
* ochota k častému cestování
* osobnost s týmovým duchem, kreativitou a nadšením

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1923663  Dátum zverejnenia: 10.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Na vyžádání