Farmaceut

Mgr. Andrea Valášková

Miesto práce
Lekáreň Alexia, Jánskeho 7, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou (min.1200 eur)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vydávanie liekov (na recept aj bez receptu) v súlade s platnou legislatívou
- Vydávanie zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu v súlade s platnou legislatívou
- Poskytovanie odborného poradenstva a odborných informácii ohľadom liekov, liečiv, zdravotníckych pomôcok, dietetických potravín a doplnkového sortimentu lekárne
- Expedícia liekov, riešenie inkompatibilít, kontrola dávkovania liekov
- Kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru lekárne
- Kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- Výpomoc pri spracovaní receptov pre zdravotné poisťovne

- 8 hodinový pracovný úväzok
- pevná pracovná doba pondelok-piatok; 7:30-16:00

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Amadeus - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme súkromná lekáreň, majiteľka je farmaceutka.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2867113  Dátum zverejnenia: 2.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (min.1200 eur)