Telefonická zákaznícka podpora CZ, HU

MGM Europe s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
18.03.2024
8 EUR/hod.Mzda je závislá od počtu uskutočnených hovorov a aktualizovaných kontaktov. Za jeden aktívny telefonát a vyplnený formulár je 0,40 €. Za jednu hodinu stihnete min. 20 telefonátov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť blumi poskytuje vydavateľské služby pre školy.
Vašou úlohou bude podľa dodaného zoznamu telefonicky kontaktovať riaditeľov škôl a škôlok a v krátkosti im predstaviť naše služby a aktualizovať kontaktné údaje na školu.
Práca je z domu a pracovná doba je flexibilná.
Kontaktovať školy je potrebné v čase od 8:00 hod do 15:00 hod., ideálny čas je medzi 10:00 a 14:00. min.. Môžete pracovať celý týždeň, alebo podľa možností, min. 2-3 dni v týždni.
K práci je potrebné mať PC alebo tablet a internetové pripojenie. Telefón dostanete k dispozícii.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom a dohodneme sa na video pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Fotografické služby, grafické služby, spracovanie grafických podkladov pre tlač, vydávanie kníh, tlač digitálnych fotografi, fotoknihy, fotokalendáre, potlač plastových čipových kariet.
www.blumi.sk , www.blumi.photo

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4777567  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.