Realitný maklér - obchodník s realitami

MG REAL, s. r. o.

okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho tímu a pracujte pre nás ako realitný maklér !!!!!!!
Doprajte si možnosť nadštandardného príjmu.
Náplň práce:
- NÁBOR NEHNUTEĽNOSTÍ A SPRACOVANIE PONUKY
- SPROSTREDKOVANIE PREDAJA, KÚPY, PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ, AKO AJ SAMOTNÝ OBCHOD
S NEHNUTEĽNOSŤAMI
- ANALÝZA TRHU S NEHNUTEĽNOSŤAMI
- VYHĽADÁVANIE NOVÝCH MOŽNOSTÍ INVESTÍCIE V OBCHODE S NEHNUTEĽNOSŤAMI
- OBHLIADKY NEHNUTEĽNOSTÍ
- TVORBA DATABÁZY KLIENTOV
- PRÁCA S EXISTUJÚCOU DATABÁZOU NEHNUTEĽNOSTÍ A KLIENTOV
- PRE SKÚSENEJŠÍCH MOŽNOSŤ VYTVORENIA SI VLASTNÉHO TÍMU MAKLÉROV

• Motivačné finančné ohodnotenie vlastných obchodov
• Zaujímavé a transparentné ohodnotenie mng. práce
• Školenia a interaktívne tréningy
• Existujúca databáza nehnuteľností a klientov
• Komplexne softvérové marketingové a právne zabezpečenie - u nás máte k
dispozícií bezplatné využívanie softvéru firmy a databázy ostatných maklérov,
naša spoločnosť vám poskytne pomoc v právnych otázkach v podobe
spolupráce s renomovanou advokátskou kanceláriou, v téme marketingu vám
pomôžeme prostredníctvom sofistikovanej marketingovej stratégie a v IT
oblasti vám pomôže naše vlastné IT oddelenie
• Flexibilný pracovný čas
• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• Podpora, stabilita a motivácia zo strany spoločnosti

Prosíme o zaslanie Vašich životopisov na portál Profesia ako reakciu na pracovnú ponuku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť, avšak iba vybraní uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom kontaktovaní.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

• Prax v oblasti realitného sektora výhodou (nie podmienkou) pri pozícii realitný maklér
• Skúsenosti vo finančnom sektore ( bankovníctvo, poisťovníctvo ) výhodou
• Orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľa a schopnosť viesť a motivovať tím
• Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
• Profesionálne vystupovanie a pozitívny postoj

MG real s. r. o., bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá sa od samotného začiatku venuje sprostredkovaniu predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností, ako aj samotnému obchodu s nehnuteľnosťami. Na základe našich skúseností, dosiahnutých výsledkov, ako aj prístupu ku klientovi patríme medzi vyhľadávané realitné kancelárie na slovenskom trhu s realitami. S počtom ponúkaných nehnuteľností sa naša spoločnosť radí medzi najväčšie realitné kancelárie. Sme mladý progresívne sa rozvíjajúci tím ľudí, ktorý má záujem sa rozrastať a podporovať každého ambiciózneho budúceho realitného makléra našej spoločnosti.
ID: 3092336  Dátum zverejnenia: 20.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou