Odborný pracovník pre registratúru

MG Business Services s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
900 - 2 500 EUR/mesiaczakladna mzda + procesne ukazovatele + odmeny za plnenie vykonoveho planu + % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poradenstvo u klienta v oblasti Archivácie a Registratúry

- budovanie dobrých obchodných vzťahov s klientami

- sledovanie aktuálnej legislatívy

- analýza klienta, vypracovanie smerníc (registr. plán, registr. poriadok, manuály), odovzdanie s vysvetlením a implementácia u klienta

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• Možnosť kariérneho rastu, možnosť rozšírenia znalosti o agendu Civilnej ochrany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Archivácia, Biznis administratíva

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• PRAX v oblasti Archív / Registratúra, ideálne aj vzdelanie
• chuť pracovať
• flexibilita
• samostatnosť
• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov

Líder trhu v oblasti B2B služieb (PZS, BOZP, PO, Enviro, GDPR, Registratúra a Civilná ochrana), viac ako 3.300 klientov, pôsobiaci na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4791321  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac