Telefonická podpora predaja v maďarskom jazyku

MFP papier s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
25.4.2024
Od 1 100 EUR/mesiacplatové ohodnotenie podľa pracovných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* starostlivosť o existujúcu sieť zákazníkov, budovanie siete obchodných partnerov a získavanie nových zákazníkov
* podpora obchodných zástupcov
* prezentácia tovaru značky MFP a zjednávanie obchodných podmienok a tvorba objednávok
* zabezpečuje komunikáciu a kvalitný servis pre zákazníka
* implementácia nových produktov na maďarský trh
* reprezentácia firmy
* spolupráca pri tvorbe sociálnych sietí

* zaujímavú prácu v dynamickej spoločnosti
* príjemný pracovný kolektív
* platové ohodnotenie 1100 - 1300 EUR podľa pracovných výsledkov
* notebook, mobilný telefón
* úvodné zaškolenie, priebežný tréning obchodných schopností
* práca z domu
* vysokú motiváciu k výkonom

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prosíme pošlite svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou na uvedený email. Do predmetu emailu uveďte "Telefonická podpora predaja"
Viete o vhodnom kandidátovi vo svojom okolí prosíme, odovzdajte mu kontakt. Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, dovoľujeme si však informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod

Počet rokov praxe

2

* min. SŠ, VŠ vzdelanie
* vynikajúca znalosť maďarského jazyka je podmienkou
* príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
* zrelú osobnosť s obchodným duchom
* veľmi dobrá užívateľská úroveň používania MS Office
* aktívna prax v oblasti obchodu
* znalosť sociálnych sietí

Firma MFP papier s r.o. je zameraná na distribúciu papierenského, darčekového a školského tovaru. Sortiment je neustále rozširovaný a v súčasnej dobe ponúkame viac ako 3500 druhov tovaru. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2009. Hlavnou náplňou našej činnosti je distribúcia výrobkov materskej firmy MFP paper. Z hlavnej ponuky môžeme spomenúť predovšetkým pohľadnice, pozdravy v obálke, baliace papiere, maľovanky a kalendáre. Okrem toho ponúkame papierenský a kancelársky tovar všetkého druhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4790296  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac