Obchodní zástupce

MFP paper s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky, Štúrovo, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Nové Zámky, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
pro jižní část Slovenské republiky a Maďarsko
Zaměstnán u MFP papier s.r.o. - distributor pro Slovensko

Pracovní náplň:
  • péče a budování sítě obchodních partnerů a získávání nových zákazníků
  • prezentace zboží, sjednávání obchodních podmínek a tvorba objednávek
  • zajišťuje komunikaci a kvalitní servis pro zákazníka
  • reprezentace firmy

Očekáváme:
  • min. SŠ, VŠ vzdělání
  • dobrá znalost maďarštiny a slovenštiny podmínkou
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • vyzrálou osobnost s obchodním duchem
  • spolehlivost, pracovitost, flexibilita
  • dobrá znalost práce s PC (MS OFFICE)
  • řidičský průkaz skupiny "B"
  • znalost oboru výhodou

Nabízíme:
  • zajímavou práci v dynamické společnosti
  • příjemný pracovní kolektiv
  • platové ohodnocení 700EUR-1000EUR dle pracovních výsledků
  • služební automobil
  • notebook, mobilní telefon
  • úvodní zaškolení, průběžný trénink obchodních dovedností
  • vysokou motivaci k výkonům

Nástup:
  • ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosíme zašlete svůj profesní strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a fotografií na uvedený email. Do předmětu e-mailu uveďte "obchodní zástupce SK+HU ".

Víte-li o vhodném kandidátovi ve svém okolí, prosíme, předejte mu tento kontakt.

Případné písemné přihlášky spolu s fotografií a životopisem zasílejte na adresu:
gen. Štefánika 1638
750 02 Přerov
Czech Republic

Bližší informace na tel. : 00420 581 212511

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 1996895  Dátum zverejnenia: 30.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.