Obchodní manažér

MFC - MORFICO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ryze Česká společnost MFC - MORFICO s.r.o. s tradicí od roku 1991, zabývající se výrobou stavebních materiálů (suché stavební hmoty, samonivelační potěry, zdící systém), hledá do svého obchodního teamu zástupce pro Slovenskou republiku.

Nabízíme:
práci pro stabilní českou společnost působící na českém trhu již 24 let
adekvátní mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem
motivační systém provize z prodeje
různorodou a samostatnou práci
flexibilní pracovní dobu
působiště po celé Slovenské republice
mobilní telefon, administrativní vybavení
potřebné obchodní a produktové školení, marketingovou podporu

Pracovní náplň:
aktivní vyhledávání potencionálních zákazníků
aktivní péče o stávající zákazníky
aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (vyhledávání zakázek)
konzultační a poradenská činnost, kontrola stavební připravenosti
aktivní spolupráce v rámci marketingových aktivit
služební cesty v rámci svěřeného regionu
týdenní reporting práce, účast na poradách, pravidelná školení.

Požadujeme:
SŠ, VŠ vzděnání, praxe v oboru stavebnictví výhodou
obchodní zkušenosti v oboru výhodou
ŘP sk. B – aktivní řidič, uživatelská práce na PC
vlastní auto (cesty propláceny cestovními příkazy)
spolehlivost, sebekázeň, rozhodnost, odpovědnost, komunikativnost, orientace na trhu

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 2245655  Dátum zverejnenia: 8.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.