Obchodník

MEWA Textil-Service SR s.r.o.

Miesto práce
Varšavská 29, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Rimavská Sobota, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bardejov, okres Kežmarok, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MEWA je zahraniční společnost působící v oblasti textilních služeb již více než 100 let, v SR od r. 2003. Zaměstnává v 41 evropských zastoupeních 3900 zaměstnanců a zajišťuje své služby u více jak 145000 spokojených zákazníků.
Pro akviziční prodej výměnného systému průmyslových čistících utěrek hledáme OBCHODNÍKA (m/ž). Svěřeným regionem střední a východní Slovensko (cca 2/3 SR). Ideální kandidát by měl mít trvalé bydliště v okrese Brezno, Liptovský Mikuláš nebo Poprad. Tyto okresy však nejsou podmínkou.
Konečně můžete dělat to, co děláte nejraději: uzavírat smlouvy!

Akvizici po telefonu, termínování a plánování Vašich tras ponechejte asistentce prodeje. Tím pádem se můžete zaměřit pouze na nasazení Vašeho prodejního talentu a získávání nových zákazníků!

Pokud jste dynamický "lovec" s energickým projevem, silně orientovaný na výsledek a máte již prodejní zkušenosti zejména s akvizicí nových zákazníků, chuť splňovat náročné prodejní cíle, můžete se těšit na vysoce motivační bonusový plán a příjemný kolektiv. Kompletní vybavení od osobního vozidla přes laptop, mobil a domácí kancelář je samozřejmostí.

Hledáme výraznou charismatickou osobnost se silně rozvinutým přesvědčovacím talentem, svěžím a energickým projevem, schopností empatie, logické argumentace a uvažování v širších souvislostech. Ideální kandidát má bohaté zkušenosti s akvizicí nových zákazníků (majitelé nebo jednatelé firem) n. zkušenosti z oblasti přímého prodeje. Pozor: tato pozice není vhodná pro OPEČOVÁVATELE, ale pro LOVCE, kterému vyhovuje permanentní akvizice nových zákazníků. U této pozice zcela chybí následná péče o zákazníka, kterou přebírá poradce pro zákazníka. Hledáme skutečného, ambiciózního dravce, ne průměrného obchodníka!!!

Jedná se o práci na HPP, předpokládaný nástup květen/červen 2016. 2 nejlepší finalisté budou mít možnost absolvovat seznamovací spolujízdu v terénu mezi zákazníky. Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete Váš AKTUÁLNÍ STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS S AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIÍ (pasový formát). Z kapacitních důvodů budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty. Všem ostatním děkujeme za projevený zájem a investovaný čas.

Zamestnanecké výhody, benefity

13. plat; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na rekreaci; auto k osobnímu využití; plat závislý přímo na vlastním výkonu (počtu sepsaných smluv)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

silná orientace na výsledek; charizmatická & optimistická osoba

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

MEWA Textil-Service poskytuje kompletný servis priemyselných čistiacich utierok.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2517998  Dátum zverejnenia: 14.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 €