Majster údržby

MEVIS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Šamorín, Senecká 25, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
1200 EUR/mesiac, uvedený plat je možné dosiahnuť po 6 mesačnom zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu údržby ( mechanická, elektrická, elektronická), zameranej na plnoautomatické tvárniace stroje, zváracie stroje a roboty,
- požiadavka aj na vlastný výkon činností v oblasti mechanickej údržby alebo elektroúdržby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

- technické, elektrotechnické, strojárske, elektronické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

- schopnosť samostatne pracovať a riadiť tím pracovníkov,
- časová disponibilita, flexibilita práce,
- znalosť anglického jazyka,
- znalosť talianskeho jazyka - výhodou
- skúsenosti s ISO 9001 a TS 16 949 - výhodou

Dcérska spoločnosť talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojom technológií a výrobou pružín a malých kovových dielov hlavne pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 366226  Dátum zverejnenia: 26.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 EUR/mesiac, uvedený plat je možné dosiahnuť po 6 mesačnom zaškolení