Majster a chemik

MEVIS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vicenzy 32, 931 01 Šamorín, Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
870-1060 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení:
Analýza a kontrola roztokov PH a vodivosti, kontrola kvality odpadových vôd, výroba Demineralizovanej vody, zapisovanie výsledkov, riešenie náprav na základe odmeraných hodnôt. Ovládanie čerpadiel, regulačných ventilov, dopĺňanie chemikálií do kúpeľov, musí byť prítomný, keď vane sa zapĺňajú (vaky 25 kg, prenášať IBC kontajnery a prenos chemických látok)
Starostlivosť o KTL, demi vodu, neutralizačné stanice, čistenie odpadových vôd, čistenie filtrov
Dokonalá znalosť ovládacieho panela v neutralizačnej stanici a ovládacieho panela KTL
Evidencia chemikálií
Kontrola a sledovanie stavu jednotlivých zásobníkov, znalosť chybových hlásení a riešenie problémov
Meranie hrúbky, krížový rezný test, meranie pevných látok náterových hmôt, skúška v soľnej komore.
Kontrola kvality po KTL
Metodické vedenie pracovníkov KTL.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Chemické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technické a analytické myslenie.
Presný a detailný pri laboratórnych analýzach.
Riadiace a organizačné zručnosti vrátane dôrazu na detail a multi - tasking zručnosti.
Komunikačné zručnosti.
Tímový hráč.
Chápe riešenie problémov a riadenie procesov.

Dcérska spoločnosť talianskej firmy zaoberajúcej sa vývojom technológií a výrobou pružín a malých kovových dielov hlavne pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Senecká cesta 25
931 01 Šamorín
ID: 2601504   Dátum zverejnenia: 18.10.2016