Obchodný zástupca

Meva sport CZ s.r.o.

272, 920 01 Koplotovce, Maďarsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Praha
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvôli rozširovaniu nášho pôsobenia a etablovania novej športovej značky MEVA na Slovenský a Český trh,hľadáme do nášho tímu cieľavedomých a samostatných ľudí na pozíciu obchodný zástupca / distribútor.

Úlohou obchodného zástupcu (distribútora) je vyhľadávanie nových zákazníkov, komunikácia s nimi, predkladanie cenových ponúk, uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o zákazníka ako aj starostlivosť o súčasných zákazníkov a podieľanie sa na budovaní dobrého mena značky.

- možnosť vytvorenia vlastného tímu obchodníkov
- maximálna podpora firmy
- poskytneme Vám naše know-how
- garancia exkluzivity na daný región
- priestor na kreativitu a seba rozvoj
- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- nadštandardný príjem na základe dosiahnutých výsledkov

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom, fotkou a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
CV nevybraných nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.
- Ponúkaná práca je iba na živnosť !!
- Kontaktujte nás iba vážny záujemcovia,ktorý sú ochotný prísť k nám na osobné stretnutie do firmy v Hlohovci(Slovensko) !!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- výborné komunikačné, prezentačné a manažérske zručnosti

Značka MEVA vznikla na základe mnohoročných skúsenosti v oblasti športového oblečenia a hlavne futbalu.

Ponúkame kvalitné futbalové oblečenie všetkých veľkostí,profesionálnym ale aj amatérskym športovcom. Našou filozofiou je poskytnúť komplexnú starostlivosť o technické zabezpečenie našich zákazníkov.

Chceme byť spoľahlivým partnerom, vybudovali sme silný tím obchodných manažérov,ktorí sa neustále vzdelávajú, aby našim klientom poskytovali odborný servis a vždy poradili najvhodnejšie riešenie, ktoré skutočne zvýši komfort a pomôže k lepšiemu výkonu. Jednoducho, aby ste vždy mali pocit, že dostávate niečo viac ako inde.

Vďaka tvrdej práci a poctivému prístupu sme si v športovom prostredí vybudovali silné meno a stali sa oficiálnym partnermi mnohých profesionálnych klubov i reprezentácií.

Hoci sme na trh dodávali oblečenie známej talianskej značky,cítili sme že môžeme klientom pomôcť ešte viac a robiť veci lepšie. Čoraz viac sme sa začali orientovať, nielen na predaj, ale aj na technickú stránku oblečenia a po rokoch zbierania skúseností, vývoja a driny, sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku športového oblečenia – MEVA.
www.mevasport.com
www.mevasport.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2454952  Dátum zverejnenia: 20.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou