Obchodní zástupca

Meva sport CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Brno - město, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Maďarsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihneď
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvôli rozširovaniu nášho pôsobenia a etablovania novej športovej značky "MEVA" na Český a Slovenský trh,hľadáme do nášho tímu cieľavedomých a samostatných ľudí na pozíciu obchodný zástupca.

Úlohou obchodného zástupcu je vyhľadávanie nových zákazníkov, komunikácia s nimi, predkladanie cenových ponúk, uzatváranie obchodov a následná starostlivosť o zákazníka ako aj starostlivosť o súčasných zákazníkov a podieľanie sa na budovaní dobrého mena firmy.
www.mevasport.com
Medzi našich hlavných zákazníkov patria športové kluby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadštandardné platové ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov
- priestor na kreativitu a seba rozvoj
- práca v mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- po 3-4 mesačnej skúšobnej dobe je možné služobné auto
( POČAS SKÚŠOBNEJ DOBY JE ALE NUTNÉ VLASTNÉ AUTO ) !!

Informace o náboru

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom, fotkou a súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na adresu: kariera@mevasport.sk
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
CV nevybraných nebudú archivované, ale budú po skončení výberového konania vymazané.
Prosím píšte iba vážny záujemcovia ktorý počas skúšobnej doby majú k dispozícii vlastné auto !!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborné komunikačné, prezentačné a manažérske zručnosti
- samostatnosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Značka MEVA vznikla na základe mnohoročných skúsenosti v oblasti športového oblečenia a hlavne futbalu.

Ponúkame kvalitné futbalové oblečenie všetkých veľkostí,profesionálnym ale aj amatérskym športovcom. Našou filozofiou je poskytnúť komplexnú starostlivosť o technické zabezpečenie našich zákazníkov.

Chceme byť spoľahlivým partnerom, vybudovali sme silný tím obchodných manažérov,ktorí sa neustále vzdelávajú, aby našim klientom poskytovali odborný servis a vždy poradili najvhodnejšie riešenie, ktoré skutočne zvýši komfort a pomôže k lepšiemu výkonu. Jednoducho, aby ste vždy mali pocit, že dostávate niečo viac ako inde.

Vďaka tvrdej práci a poctivému prístupu sme si v športovom prostredí vybudovali silné meno a stali sa oficiálnym partnermi mnohých profesionálnych klubov i reprezentácií.

Hoci sme na trh dodávali oblečenie známej talianskej značky,cítili sme že môžeme klientom pomôcť ešte viac a robiť veci lepšie. Čoraz viac sme sa začali orientovať, nielen na predaj, ale aj na technickú stránku oblečenia a po rokoch zbierania skúseností, vývoja a driny, sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku športového oblečenia – MEVA.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Křenova186/60
612 00 Brno
Česká republika