Zvárač Z-M1 (CO2)/ zámočník Juhočeský kraj od 34 000 Kč/turnus

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Želeč u Tábora, Česko, Juhočeský kraj, Okres Tábor
Termín nástupu
02.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
150 kč/hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skladanie a zváranie konštrukcií na haly, násypky a zásobníky do poľnohospodárstva, trúbky, plechy. Zvary nie sú náročné, čo sa týka hrúbky alebo dĺžky zvaru, ale aby boli na pohľad súvislé a rovnomerné.
Čítanie jednoduchých výkresov, platný zváračský preukaz Z-M1.
Mzda 150 kč pri odpracovaní 220 hod. 33 000 kč/turnus + 1 000 kč príspevok na dopravu.

- turnusová práca
- práca na trvalý pracovný pomer (pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú)
- 10 alebo 12 hod. zmeny + soboty, nedele - voľné, nočné NIE
- strava zabezpečená, príspevok na stravu
- príspevok na dopravu 1 000 kč/mesiac
- ubytovanie zdarma, platí firma
- v prípade vlastného ubytovania príspevok na ubytovanie 3 500 kč / mesiac.
- možnosť záloh každý týždeň 1000 kč - 1 500 kč.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail [email protected] alebo [email protected]. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske - zámočník, zvárač

Počet rokov praxe

2

manuálna zručnosť, samostatnosť a dobrý zdravotný stav.

agentúra práce

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3004120  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150 kč/hod. v čistom