Montážnik, operátor výroby České Budejovice

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Česká republika, Juhočeský kraj, Okres České Budějovice
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
100 kč/hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Turnusová práca pre operátorov, montážnikov, robotníkov.
Náplň práce: výroba dielcov na karavány, závesov, servisné klapky.
Jednoduchá montáž, manipulácia s materiálom, úprava dielcov...
Mzda 100 kč/hod. v čistom

- pravidelné turnusy (20 dni v práci, 10 dni doma)
- nástup do práce 04.01.2017 alebo po dohode (doprava zabezpečená)
- 12 hod. zmeny + soboty, nedele, možnosť nadčasov
- práca na trvalý pracovný pomer, pracovná zmluva česká na dobu neurčitú
- časť stravného hradí zamestnávateľ
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- ubytovanie zdarma alebo príspevok na ubytovanie 3 500 kč/mesiac (ubytovanie na veľmi dobrej úrovni)
- zálohy každý týždeň

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo 0948 008 683.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba dielcov na karavány.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, výroba a priemysel

manuálna zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2863288  Dátum zverejnenia: 22.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 kč/hod. v čistom