Brúsič kovov - Vysočina 120 kč/hod.

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Žďar nad Sazavou, Vysočina, Okres Žďár nad Sázavou
Termín nástupu
23.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
120 kč/hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obrusovanie kovových materiálov po zváraní, začisťovanie zvarov, obrusovanie ostrých hrán.
Mzda 120 kč/hod. v čistom.

- práca na pracovnú zmluvy (zmluva na dobu neurčitú)
- turnusová práca
- 12 hodinové pracovné zmeny
- ubytovanie zabezpečené
- možnosť záloh
- práca je celoročná a dlhodobá v uzatvorenej hale

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo 0948 008 683.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba kovov a kovových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske - brúsič, obrábač kovov

Počet rokov praxe

2

manuálna zručnosť, flexibilita, samostatnosť.

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2861516  Dátum zverejnenia: 21.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 kč/hod. v čistom