Údržbár

Metzo Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 4416/18, Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 750 € + prémie do 60%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje bežné a špecifické mechanické zásahy vedúce k vyriešeniu problému/poruchy a obnoveniu prevádzky stroja a výrobnej linky
Zodpovedá za údržbu rezacích pásových strojov, automatických a poloautomatických rezacích strojov, dopravníkových pásov, rozvodov vzduchu, lepidla, striekacích pištolí a ošetrovanie strojov a technológií za účelom umožniť bezporuchový chod výrobných procesov
Vykonáva výmenu nožov a brúsnych kotúčov na rezacích strojoch
Uskutočňuje pravidelne a načas predpísanú plánovanú a preventívnu údržbu
Sleduje a analyzuje príčiny porúch zariadení, spolupracuje na ich odstraňovaní
Vykonáva mechanické opravy na prístrojoch a zariadeniach, čistenie strojov a zariadení
Vyrába drevené šablóny a pomôcky pre výrobné a ostatné procesy
Vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce
Práca v dvojzmennej prevádzke

ponúkame stabilitu, prosperitu, motivujúce finančné ohodnotenie, odmeňovací systém a sociálne benefity, možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

údržba strojov

Počet rokov praxe

1

prax v obore na podobnej pozícii, schopnosť samostatne riešiť problémy, flexibilita, zodpovednosť, kvalita, asertívne správanie a loajálnosť, vedenie VZV výhodou, § 21 – elektro výhodou nie je podmienkou

Firma Metzo Slovakia s.r.o., stabilná spoločnosť a celosvetový výrobca produktov z polyuretánovej peny pre letecký priemysel (penové výplne sediadel do lietadiel a iných dopravných prostriedkov)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2851605  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 € + prémie do 60%