Obchodný manažér/Business Development manager

METROSTAV a.s.

Místo práce
Bratislavský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V súvislosti s našimi novými zákazkami na Slovensku uvítame posily do nášho slovenského tímu, ktorý by sme radi rozšírili o pozíciu obchodný manažér/business development manager. Na tejto pozícii budete zodpovedný hlavne za ponukovú činnosť v oblasti verejných aj súkromných zákaziek.

Čo budete v Metrostave na tejto pozícii vykonávať:

  • zaistenie a príprava podkladov do žiadostí o účasť a následná príprava kvalifikačnej časti ponúk
  • rokovania s klientmi, potenciálnymi dodávateľmi a partnermi
  • úzka spolupráca s ostatnými útvarmi divízie a centrálou (cenová príprava, právne a ekonomické konzultácie a pod.)
  • zodpovednosť za kompletizáciu žiadosti o účasť a kompletizácia ponuky (kvalifikácia, cena, zmluva o dielo, obchodné podmienky, harmonogram, technický popis, a iné)
  • administratívna podpora súvisiaca s kompletizáciou ponúk

Vaše predpoklady pre túto pozíciu:

  • SŠ/VŠ vzdelanie, stavebné zameranie
  • prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky (ponuková činnosť)
  • užívateľská znalosť balíčka MS Office
  • tímovosť, komunikatívnosť, orientácia na výsledok, časová flexibilita

Pridajte sa k našim profesionálom! S nami dokážete viac!

  • pozícia stabilnej stavebnej spoločnosti a jednotky na českom trhu zabezpečuje istotu práce a výplaty mzdy v stanovenom termíne
  • Vašu prácu si vážime – za poctivú prácu Vám prináleží poctivé finančné ohodnotenie
  • nad rámec výplatnej pásky u nás dostanete: stravné lístky v hodnote 3,50 Eur, príspevok na dôchodkové poistenie, príspevok na rekreáciu
  • sme spoločensky zodpovedná spoločnosť – chránime životné prostredie, podporujeme mladé talenty, sme aktívni v dobročinných projektoch (darovanie krvi, Cyklo handy maratón atď.)
  • pracujeme na prestížnych stavebných projektoch – buďte ich súčasťou!
  • priateľskú atmosféru budujeme mimo práce taktiež na firemných akciách: športové hry, večierky, dobrovoľnícke akcie
  • Vaša profesionalita je kľúčom k nášmu úspechu – pravidelné školenia a možnosť sebarealizácie sú u nás samozrejmosťou

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, prosím zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis.
Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Děkujeme Vám za Váš zájem o uplatnění v naší společnosti a těšíme se na případnou spolupráci.

CustomerCategory

TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 2989533  Dátum zverejnenia: 28.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.