GEODET CCE pro Slovensko

METROSTAV a.s.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro společnost CCE Praha s.r.o., která je součástí Skupiny Metrostav, patří k předním českým firmám v oboru geodézie a specializuje se zejména na řešení technologicky vysoce náročných projektů a poskytování prací a služeb v oblastech inženýrské geodézie, digitální fotogrammetrie a dálkového průzkumu Země, hledáme vhodné uchazeče na pozici geodet pro práci na území Slovenska.

Hlavní činnosti:

  • inženýrská geodézie na území Slovenska,
  • práce na významných stavebních zakázkách na Slovensku

Co požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - geodézie, příp. stavební (vhodné i pro absolventy),
  • ochotu pracovat na zakázkách po celé SR,
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, včetně technické angličtiny,
  • znalost německého jazyka výhodou,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • OG výhodou,
  • flexibilitu a bezúhonnost,
  • psychickou a fyzickou odolnost – práce ve výškách i v podzemí

Co nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr,
  • zázemí, stabilní společnost,
  • zaměstnanecké benefity,
  • týden dovolené navíc,
  • možnost dalšího profesního růstu,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • práci v mladém kolektivu,
  • nástup dohodou

Místo pracoviště:

Pozici obsazujeme na území Slovenska.

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, prosím zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Děkujeme Vám za Váš zájem o uplatnění v naší společnosti a těšíme se na případnou spolupráci.

CustomerCategory

TP

C

O

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 2398452  Dátum zverejnenia: 18.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.