Technik ve stavebnictví - absolventi dopravních staveb

METROSTAV a.s.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši zahraniční organizační složku na Slovensku hledáme pro projekty dopravních staveb nové kolegy/ně do týmu

Hlavní činnosti:

Na pozici budete získávat zkušenosti a dovednosti nezbytné k úspěšnému vykonávaní budoucích samostatných pozic v oblasti přípravy nebo realizace staveb.

Co požadujeme:

• VŠ stavební, zaměření na dopravní stavby
• praxe v oboru vítána
• uživatelská znalost MS Office
• alespoň komunikativní znalost anglického jazyka
• ŘP skupiny B
• flexibilitu, mobilitu

Co nabízíme:

• zázemí stabilní stavební společnosti
• zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
• odpovídající finanční hodnocení
• možnost seberealizace a profesního rozvoje

Místo pracoviště: Bratislava nebo Žilina

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, prosím zašlete nám Vaše strukturované CV a motivační dopis. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení.

Děkujeme Vám za Váš zájem o uplatnění v naší společnosti a těšíme se na případnou spolupráci.

CustomerCategory

AP

M

POS

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 2100463  Dátum zverejnenia: 1.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.