Technik stavebních oborů

METROSTAV a.s.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní činnosti:

V souvislosti s rozšiřováním projektových týmů zahraniční organizační složky Slovensko hledáme nové spolupracovníky pro projekty pozemních, vodních a dalších staveb na pozice technika ve stavebnictví. Vaší odpovědností bude vedení stavebního týmu a části stavby, příp. činnosti související s přípravou staveb.

Co požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření,
praxe v realizaci staveb ve velké stavební společnosti,
autorizaci,
organizační a komunikační schopnosti,
časovou flexibilitu a mobilitu,
spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme:

motivační finanční ohodnocení
zázemí stabilní stavební společnosti,
zajímavou práci v dynamickém pracovním týmu,
možnost seberealizace,
systém benefitů (týden dovolené navíc, stravenky...),
kvalifikační a poziční růst v přední české stavební firmě,
v případě potřeby pro mimopražské zájemce i možnost ubytování.

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, prosím zašlete nám Vaše strukturované CV a motivační dopis. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete zařazen/a do výběrového řízení - viz Když nás oslovíte.
Děkujeme Vám za Váš zájem o uplatnění v naší společnosti a těšíme se na případnou spolupráci.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
ID: 2041534  Dátum zverejnenia: 9.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.