Stavebný elektrikár

Metrostav Slovakia a.s.

Miesto práce
Bratislava, Mlynské Nivy 68
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Metrostav Slovakia a.s., súčasť Skupiny Metrostav, je stavebná spoločnosť zabezpečujúca riadenie a realizáciu stavieb na území Slovenskej republiky.

Hľadáme kolegov buď na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť do tímu stavebnej výroby.
Vašou pracovnou náplňou bude :
Montáž klasických a inteligentných elektrických inštalácií, rozvodov a zariadení novobudovaných stavieb a rekonštrukcií stavebných objektov: slaboprúd, silnoprúd - NN,
Zriadenie, údržba, opravy a demontáž elektrozariadení staveniska
V prípade osvedčenia sa, možnosť viesť pracovnú skupinu

Zázemie stabilnej stavebnej spoločnosti európskeho formátu
Motivačné finančné ohodnotenie s možnosťou prémií
Príspevok na stravovanie, ubytovanie a dochádzanie podľa vzdialenosti bydliska
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)
Príspevok pri narodení dieťaťa
Príspevok v prípade dlhodobej choroby
Stabilnú a dlhodobú prácu v priateľskom pracovnom tíme

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2017 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ELEKTRO + odborná spôsobilosť

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ste vyučený alebo máte stredoškolské vzdelanie s maturitou v obore ELEKTRO
Praktické skúsenosti v oblasti stavebných elektroinštalácií a elektromontáží aspoň 3 roky sú nevyhnutné
Máte platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. §22, 23, do 1000V
Pracujete samostatne so zmyslom pre detail
Máte technickú a manuálnu zručnosť, logicky uvažujete
Ku zvereným úlohám pristupujete zodpovedne

Metrostav a.s. je dlhodobo finančne silnou a stabilnou univerzálnou stavebnou spoločnosťou so schopnosťou získavať a riadiť veľké a zložité projekty na domácom trhu i v zahraničí. Medzi kľúčové príležitosti patrí výstavba, rekonštrukcie a opravy ciest, mostov, tunelov, projekty pre veľké priemyselné spoločnosti a verejných investorov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Mlynské Nivy 68
824 77 Bratislava
www.metrostav.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Nikola Píšová
Tel.: +421 2 582 57 431
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2717003   Dátum zverejnenia: 13.6.2017