Realitný maklér

METROPOLITAN REAL, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientmi
- aktívne vyhľadávanie nových nehnuteľností
- zadávanie ponúk do databázy, aktualizácia ponúk, vedenie evidencie nehnuteľností
- príprava a profesionálna prezentácia ponúk pre potenciálnych klientov
- zabezpečovanie obhliadok nehnuteľností, ich fotodokumentácia
- spolupráca s úradmi na úseku katastra, s bankami
- flexibilné riešenie obchodných prípadov

- bezplatné zaškolenie – v prípade, ak nemáte skúsenosti s prácou realitného makléra
- nadštandardné finančné ohodnotenie - atraktívny provízny systém
- vlastný realitný software
- žiadne poplatky ani licencie pre makléra
- flexibilný pracovný čas - žiadne povinné sedenie v kancelárii, možnosť pracovať aj z domu
- interný právny poradca, interný hypotekárny poradca
- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie realitnej kancelárie
- pravidelne aktualizovaná inzercia portfólia nehnuteľností
- možnosť profesionálneho rastu
- príjemné pracovné prostredie

Životopisy v slovenskom jazyku prosíme posielať na e-mailovú adresu: [email protected]. Uchádzačov budeme priebežne kontaktovať a budú pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

- reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- aktívny prístup k práci
- znalosť práce s PC
- zodpovednosť
- dobrá znalosť regiónu

METROPOLITAN REAL, s.r.o. je profesionálna realitná spoločnosť, ktorá zabezpečuje kompletný servis v oblasti kúpy, predaja, prenájmu a investícií do nehnuteľností. V našej kancelárii pracujú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami s realitnou činnosťou. Do nášho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu realitného makléra. Záujemcov bez skúseností komplexne zaškolíme. Ponúkame seriózny prístup, kvalifikovaných odborníkov, príjemnú pracovnú atmosféru, neobmedzené možnosti príjmov so zárukou časovej flexibility realitného makléra. Našim cieľom je poskytovanie služieb pri sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností na najvyššej úrovni, zabezpečenie profesionálnych právnych služieb a hľadanie optimálnych riešení pri uzatváraní realitných obchodov.
www.metropolitanreal.sk
ID: 2040874  Dátum zverejnenia: 18.9.2023