Sales Representative / Product Specialist (laboratory devices)

Metrohm R&D Slovakia

Miesto práce
Galvaniho 12/B, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Návštevy a kontaktovanie existujúcich a vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov na celom území Slovenska
 Starostlivosť o existujúcich a nových zákazníkov
 Prezentácia našich produktov zákazníkom
 Účasť na seminároch, výstavách, veľtrhoch s cieľom podpory našich produktov

 Práca pre renomovanú švajčiarsku spoločnosť
 Pravidelné školenia v zahraničí (Rakúsko, Švajčiarsko)
 Služobné motorové vozidlo strednej triedy aj pre súkromné použitie
 Notebook a služobný mobilný telefón
 Základná mzda na základe dohody + bonus v závislosti od výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Ukončené vysokoškolské vzdelanie chemického smeru (stupeň II alebo III)
 Aktívna znalosť anglického jazyka (komunikačná úroveň)
 Skúsenosti s predajom výhodou
 Vodičský preukaz
 Komunikačné a prezentačné zručnosti
 Solídne vystupovanie, bezúhonnosť

Metrohm patrí k svetovo najdôveryhodnejším výrobcom veľmi presných prístrojov pre chemickú analýzu. V Bratislave sme začali v októbri 2016 budovať vývojové centrum pre centrálu našej spoločnosti. Vyvíjame SW pre obsluhu analytických prístrojov, ktoré vyrába spoločnosť Metrohm. Spoločnosť má v rámci celého sveta viac ako 2 000 zamestnancov a pôsobí vo viac ako 80 krajinách.
ID: 2935373  Dátum zverejnenia: 12.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou