MÁM ZÁUJEM!
Poďte pracovať tam, kde sa máte možnosť stretnúť s profesionálmi, kde obchod nie je len slovom, kde sme zákazníkovi partnerom, kde Vás všetko naučíme a máte možnosť rásť!

Skladový operátor - METRO Devínska Nová Ves

NÁPLŇ PRÁCE

  • fyzické preberanie a kontrola dodaného tovaru, kontrola kvality, kvantity
  • príjem dokladov od dodávateľov a kontrola ich úplnosti
  • potvrdzovanie a kompletizovanie dokladov v rámci zvereného preberania tovaru
  • spolupráca s predajnými oddeleniami
  • zavádzanie a kontrola korekcií tovaru na sklade
  • kontrola kvality EUR paliet

POŽADUJEME

  • ukončené SOU, SŠ
  • trestná bezúhonnosť
  • preukázanie zručnosti pri konkrétnych činnostiach na oddelení ALC + GR
  • užívateľská znalosť práce s PC (Word, Excel)
  • presnosť, samostatnosť, zodpovednosť, logické myslenie
  • práca na zmeny
  • preukaz VZV

PONÚKAME

  • stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • profesionálny rast a kariérny postup
  • bohatý sociálny program
  • kompletné vstupné zaškolenie
  • stravovanie vo firemnej reštaurácii

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 3133495  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.