MÁM ZÁUJEM!

Asistent prodeje oddělení nápoje - noční směna

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistent prodeje pro provozovnu Makro České Buděovice. Hlavní pracovní náplní je doplňování zboží na oddělení.

Náplň práce:

Asistent prodeje:
  • doplňuje zboží na oddělení
  • eviduje a polepuje výprodejové zboží
  • kontroluje kvalitu a trvanlivost zboží
  • označuje zboží cenovkami a kontroluje jejich správnost
  • podílí se na příjmu zboží

Požadujeme

  • min. výuční list
  • praxe na obdobné pozici - velkou výhodou
  • průkaz na VZV velkou výhodou
  • časová flexibilita
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • pouze noční směna

Nabízíme:

  • zázemí v mezinárodní nadnárodní společnosti s možností profesního růstu
  • až 5 dní placené dovolené navíc dle počtu odpracovaných let
  • možnost až 5 nákupních Makro karet pro zaměstnance
  • sleva na pohonné hmoty
  • příplatky za práci o víkendech a v noci
  • balíček zaměstnaneckých výhod - cafeteria
  • zvýhodněné tarify u moblilního operátora
  • firemní pracovní oblečení + prací prášky na jejich údržbu
  • měsíční odměny

Datum nástupu:

  • dohodou

Kontakt

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
Markéta Soukupová
Hrdějovice 396
373 61 České Budějovice
Česká republika
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2276701  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.