MÁM ZÁUJEM!

Asistent predaja - odd. mäsa a mäs.výrobkov

Náplň práce:

  • doplňovanie tovaru do regálov
  • označovanie tovaru cenovkami, kontrola správnosti cenoviek
  • kontrola kvality a čerstvosti tovaru
  • príprava paliet na odvoz a uskladnenie
  • starostlivosť o zákazníka
  • udržiavanie čistoty na predajnej ploche
  • práca na 3 zmeny
  • účasť na inventúrach

Požadujeme:

  • ukončené SOU alebo SŠ
  • samostatnosť, dôslednosť, komunikatívnosť
  • silná orientácia na zákazníka
  • vysoké pracovné nasadenie
  • schopnosť osvojiť si interné procedúry
  • oprávnenie na VZV - výhodou

Ponúkame:

  • zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu
  • kompletné vstupné zaškolenie
  • zaujímavý sociálny program
  • motivačný príplatok za prácu v chladnejšom prostredí

Kontakt

Metro Cash&Carry Slovakia, s.r.o.
Gabriela Godárová
Hlohovecká 11
951 41 Nitra
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2241206  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.