MÁM ZÁUJEM!

Asistent distribúcie - picker

Asistent distribúcie

Hľadáme kolegu na pozíciu asistenta distribúcie, ktorý bude vychystávať a kompletizovať objednávky podľa požiadaviek zákazníkov, asistovať pri vykládke a nakládke tovaru, úzko spolupracovať s vodičmi rozvážajúcimi tovar zákazníkom a s jednotlivými predajnými oddeleniami.

Náplň práce

  • Príprava tovaru na základe objednávok zákazníkov
  • Kompletizovanie a balenie tovaru
  • Nakladanie a vykladanie tovaru
  • Komunikácia so zákazníkmi

Požadujeme

  • ukončené SOU, SŠ s maturitou
  • Časovú flexibilitu (práca na 3-zmeny, poobedné zmeny)
  • Samostatnosť, dôslednosť, komunikatívnosť
  • Vysoké pracovné tempo
  • Vysoká miera flexibility, ochota pracovať nadčas
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Trestná bezúhonnosť
- nástup od 1.8.2015

Ponúkame

  • Stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • Bonusy za splnené ciele
  • Profesionálny rast a možnosť kariérneho postupu
  • Bohatý sociálny program

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s. r. o.
HR Senecká cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2194425  Dátum zverejnenia: 23.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.