MÁM ZÁUJEM!

Asistent / tka prípravy pre distribúciu

Náplň práce :

  • Kompletizovanie objednávok podľa požiadaviek zákazníkov ( nákup tovaru na pobočke)
  • Kontrola správnosti naúčtovaného a skutočne odobraného tovaru
  • Úzka spolupráca s vodičmi rozvážajúcimi tovar zákazníkom, príprava palety k odvozu
  • Asistencia pri vykládke a nakládke tovaru a spoluúčasť pri rozvoze tovaru
  • Zúčtovanie správnych čiastok pri pokladniach

Požadujeme:

  • Ukončené SOU, SŠ
  • Vysoké pracovné nasadenie , samostatnosť
  • Orientácia na zákazníka
  • Odolnosť voči stresu
  • Časová flexibilita
  • Adaptabilita na dynamické a rýchle sa meniace prostredie

Ponúkame:

  • Kompletné vstupné zaškolenie
  • Bohatý sociálny program
  • Stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • Balíček zamestnaneckých výhod
  • Nákupnú kartu METRO

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.
Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite motivačný list spolu so životopisom v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Regina Mahútová
Senecká cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2192256  Dátum zverejnenia: 22.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.