MÁM ZÁUJEM!

Pracovník zákazníckeho servisu pre TOP zákazníkov

Pracovná náplň:

Pre prevádzku Ivanka pri Dunaji hľadáme nového kolegu/novú kolegyňu do tímu starostlivosti o TOP zákazníkov.
Náplňou práce zákazníckeho poradcu je starostlivosť a zabezpečenie zákazníckého servisu pre TOP klientov spoločnosti, propagácia obchodných aktivít spoločnosti, aktívna podpora predaja, spracovanie štatistík a výkazov, realizovanie marketingového programu, udržovanie efektívnych vzťahov a komunikácia s internými partnermi a plnenie iných operatívnych úloh od nadriadeného.
Práca v dvoj-zmennej prevádzke.

Požiadavky:

  • Ukončené min. stredoškolské vzdelanie
  • Dobrá znalosť práce s PC (excel, word, powerpoint, outlook)
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • Výrazná zákaznícka orientácia
  • Vodičský preukaz sk. B výhodou
  • AJ, NJ na komunikatívnej úrovni

Ponúkame:

  • Stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • Zaujímavé finančné ohodnotie
  • Zprofesiálny rast a kariérny postup
  • Sociálny program, zamestnanecké benefity
  • Stravovanie vo firemnej reštaruácii

Ceníme si Váš záujem o túto pracovnú pozíciu avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis v SK/EN jazyku a pripojte k nemu nasledovný súhlas:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je poskytnutý na dobu neurčitú a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2161015  Dátum zverejnenia: 29.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.