MÁM ZÁUJEM!

Zástupca vedúceho

Rád/a komunikuješ? Máš rád/a obchod? Máš rád/a prácu s ľuďmi? Tak pridaj sa k nám. Pre našu prevádzku v Ivanke pri Dunaji hľadáme kolegu / kolegyňu na pozíciu Zástupca vedúceho. Tvojou prácou bude najmä dopĺňanie tovaru do regálov a komunikácia so zákazníkmi na predajnej ploche.

Náplň práce

  • Objednávať tovar, zabezpečiť jeho doplnenie a vystavenosť
  • Zodpovednosť za úroveň vystavenosti tovaru a za úroveň zásob
  • Kontrola stavu zásob a záručných lehôt tovaru
  • Plánovanie, príprava a realizácia inventúr
  • Komunikácia so zákaníkom na predajnej ploche
  • Práca na 3 zmeny
  • Samostatné vedenie oddelenia v neprítomnosti nadriadeného

Požadujeme

  • prax v obchode s potravinami
  • skúsenosti s vedením tímu
  • ukončené SOU, SŠ
  • samostatnosť a dôslednosť
  • silnú orientáciu na zákazníka
  • predajné zručnosti
  • preukaz VZV výhodou
  • trestnú bezúhonnosť
  • flexibilitu

Ponúkame

  • mesačné odmeny
  • profesionálny rast a kariérny postup
  • sociálny program
  • kompletné vstupné zaškolenie
  • stravovanie vo firemnej reštaurácii

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite motivačný list spolu so životopisom v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Upozornenie: Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2117182  Dátum zverejnenia: 22.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.