MÁM ZÁUJEM!

Asistent/ka prípravy tovaru na rozvoz - picker

Hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu asistent/ka prípravy tovaru na rozvoz, ktorý/á bude kompletizovať objednávky podľa požiadaviek zákazníkov, asistovať pri vykládke a nakládke tovaru a úzko spolupracovať s vodičmi rozvážajúcimi tovar zákazníkom.

Náplň práce

  • Príprava tovaru na základe objednávky zákazníka
  • Pomoc s rozvozom a vykládkou
  • Fyzická práca

Požadujeme

  • Vodičský preukaz sk. B, príp.C
  • Rýchle pracovné tempo
  • Schopnosť osvojiť si interné procedúry a prácu s pokladňou a skenerom
  • Presnosť a zodpovednosť
  • Silnú orientáciu na zákazníka

Ponúkame

  • Stabilitu medzinárodnej spoločnosti
  • Profesionálny rast a kariérny postup
  • Bohatý sociálny program
  • Mesačné odmeny
  • Práca na 3-zmeny
  • Príplatok za pracovné podmienky

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite motivačný list spolu so životopisom v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2076638  Dátum zverejnenia: 10.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.