MÁM ZÁUJEM!

Asistent sommeliera

POPIS POZICE:

Objednávat požadovaný sortiment vín.
Zajistit prezentaci zboží a optimální úroveň zásob vína na skladě.
Připravovat a realizovat propagační akce na podporu prodeje konkrétních značek vín.
Aktivně komunikovat se zákazníky a vést poradenství v oblasti vín.
Proaktivní prodej
Spolupracovat s dodavateli a odděleními ve VO provoze (především s oddělením HORECA a oddělením nápojů).
Realizovat návštěvy u vybraných zákazníků.
Zodpovědnost za kontrolu a dodržování systémů bezpečnosti výrobků dle interních standardů.
Dbát na dodržování předpisů BOZP a PO.
Doplňování zboží, včetně vstřícné obsluhy zákazníků.
Dvousměnný provoz - ranní, odpolední směny- včetně víkendů a státních svátků. Vyjímečně noční směny v době remodelingů, inventury.
Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
Inventarizace, práce na PC.
Úklid oddělení.
Kontrola expirace.
Práce s elektrickými manipulačními vozíky.

POŽADUJEME:

Min. SŠ vzdělání- optimálně hotelová, potravinářská nebo obchodní škola.
Velmi dobrou orientaci v problematice výroby, prodeje a použití vín.
Dobré komunikační schopnosti, zákaznicky orientovanou osobnost.
Ochotu pracovat fyzicky.
Časovou flexibilitu.
Spolehlivost, svědomitost,samostatnost.
Znalost práce na PC.
Řidičské oprávnění na práci s manipulační technikou (VZV) včetně praxe.

NABÍZÍME:

Jistotu stabilního zaměstnání u velké mezinárodní firmy.
Možnost získat zkušenosti z moderního velkoobchodu.
Měsíční odměny.
Příplatky za práci o víkendu.
Závodní stravování.
Zaměstnaneckou nákupní kartu + výhody.
Pracovní oblečení.
Sociální výhody.

NÁSTUP:

dle domluvy

Děkujeme Vám za Váš zájem o pozici.

V případě zájmu a splnění požadavků na pozici pošlete strukturovaný životopis prostřednictvím inzerce.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Kristína Kudlicska
Senecka cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 2017065  Dátum zverejnenia: 17.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.