MÁM ZÁUJEM!

Pokladník / Pokladníčka na skrátený 6 hod úväzok

Náplň práce:

Kontrola správnosti účtovaného a skutočne predávaného tovaru
Správne zúčtovanie čiastky na pokladni a preberanie hotovosti
Realizácia bezhotovostných platieb
Pomoc pri manipulácii s tovarom zákazníkom pri pokladni aj prostredníctvom vysokozdvižného vozíka
Proaktívny prístup k zákazníkom

Požadujeme:

Vysoké pracovné nasadenie
Orientácia na zákazníka
Presnosť a zodpovednosť
Odolnosť voči stresu
Časová flexibilita
Prax s hotovosťou - výhoda

Ponúkame:

Zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou profesného rastu
Kompletné vstupné zaškolenie
Rozširovanie svojich znalostí formou školení a tréningov
Stravovanie vo firemnej reštaurácii
Bohatý sociálny program

Poznámka:

V prípade Vášho záujmu prosím zašlite motivačný list spolu so životopisom v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.
Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Upozornenie: Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.

Kontakt

METRO Cash & Carry SR s.r.o.
Regina Mahútová
Senecká cesta 1881
900 28 Ivanka pri Dunaji
Slovensko
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
VŠETKY VOĽNÉ POZÍCIE
PREČO DO METRO
ID: 1995162  Dátum zverejnenia: 28.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.